Březen 2019

201922Březen(Březen 22)10:0024(Březen 24)10:00Hradecká stavební výstava STAVBA A ZAHRADA10:00 - 16:00 (24) Velký sál, Eliščino nábřeží 375, 500 02 Hradec Králové

Popis akce

Výstava je tradiční přehlídkou stavebních materiálů, technologií, služeb a novinek ve stavebnictví a patří svým rozsahem a odborným zaměřením k největším tohoto druhu na území Královehradeckého kraje.
                   
Zaměřena je mimo jiné, nejen na  podporu investic do energetických úspor při rekonstrukcích domů a novostaveb, zateplování rodinných a bytových domů, na kotlíkové dotace atd.  ale i na podporu  zaměřenou  na projekty proti suchu, plýtvání s pitnou vodou, využívání dešťové vody.
                   
Výstava pomůže návštěvníkům získat informace o možnostech míry dotací, vč. pomoci při vlastní realizaci. 
                   
Návštěvníci mají možnost  setkat se s odborníky a stavebními specialisty u stánků prezentujících se firem.
                   
Jsou pro ně  připraveny velice výrazné slevy od převážné většiny vystavujících firem. Samotnou návštěvou obou výstav mohou zájemci o novou výstavbu a nebo rekonstrukci, ušetřit desetitisíce korun.
                   
Mimo firem zaměřených na stavebnictví, jak je již uvedeno v úvodu společném pro obě akce, se zde představí i firmy zabývající se vybavením a realizací zahrad a výrobků s tím souvisejících.
                   
Více informací na www.kjvystavnictvi.cz.

Leave A Comment