/O nás
O nás 2022-10-31T12:11:59+00:00
O nás

Kongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS se nachází v klidném prostředí na levém břehu řeky Labe nedaleko historického centra Hradce Králové. Bylo otevřeno v roce 1993. Svými možnostmi využití patří mezi jedinečné budovy v městě Hradec Králové i v celé České republice. V jeho příjemném prostředí se konají reprezentativní kulturní, odborné a společenské akce, jakými jsou kongresy, sympozia, výstavy, veletrhy, obchodní a kontraktační jednání, sjezdy, divadelní představení, koncerty a plesy.

Pro tyto účely jsou ve třech podlažích k dispozici sály různých velikostí, salónky a foyer s maximální využitelnou výstavní plochou 5 000 m². Kapacita největšího sálu je 1 230 míst. Všechny prostory mají bezbariérový přístup a jsou plně klimatizovány. K dispozici je nejmodernější konferenční technika – tlumočnické zařízení, velkoplošná projekce, LCD panely, dataprojektory, bezdrátové mikrofony, výstavní mobiliář, internetové připojení ve všech prostorách.

Samozřejmostí jsou kvalitní gastronomické služby, které jsou plně využívány nejen pro celodenní stravování, ale i pro přípravu banketů, rautů, catering atp.

Široké spektrum kvalitních služeb a možnost zajištění doprovodného kulturního, sportovního a společenského programu jistě přispěje k rozšíření počtu spokojených klientů.

 
Parkování
VJEZD NA PARKOVIŠTĚ Z ULICE AKADEMIKA BEDRNY.
 
Možnost parkování – k dispozici 144 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti.
Poplatek 10 Kč za hodinu, celodenní parkovné 100 Kč, 15 minut volný průjezd.
 

V případě využití plochy parkoviště a parkovacích míst k prezentaci vystavujících firem, 
či průběhu doprovodných akcí, neplatí stanovená cena běžného parkování.
V tomto případě se cena stanovuje jako pronájem venkovní výstavní plochy.

TÝDENNÍ MENU
X