/Catering & Party Service
Catering & Party Service 2024-04-28T14:11:25+00:00
Catering & Party Service

Catering and Party Service

Chcete uspořádat oslavu, raut nebo občerstvení? Catering & Party Service služby zajistí, že vaše událost bude nezapomenutelná. S bohatými zkušenostmi a vášní pro gastronomii přinášíme širokou škálu chutí a kreativních konceptů, které oslní vaše hosty. Bez ohledu na velikost akce nebo typ menu se postaráme o každý detail, abychom zajistili vaši absolutní spokojenost. Jsme připraveni uspořádat pro Vás slavnostní akci v našich prostorách i mimo ně.

Raut, party, banket, zahradní slavnost, zážitkovou gastronomii, barmanskou show, občerstvení pro různý počet hostů, číše vína, welcome drinky, různé hody i setkání k jakýmkoli příležitostem – cokoli co si vymyslíte.

Kromě firemních, soukromých a rodinných oslav Vám pomůžeme zajistit školení, firemní prezentace i konference. Naše cateringové zkušenosti i zázemí nám umožní uspokojit všechny náročné požadavky. Naše kuchyň a její odborníci jsou Vám k dispozici v jakémkoli rozsahu. Vám i Vašim hostům umožníme poznat tajemství různých světových kuchyní i atmosféru atraktivních zemí.

X