Prosinec 2021

202104Prosinec(Prosinec 4)19:00(Prosinec 4)19:00LORDS OF THE SOUND S PROGRAMEM `GRAND CHRISTMAS`Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečný svátek hudby!19:00 - 21:00 Velký sál, Eliščino nábřeží 375, 500 02 Hradec Králové

Popis akce

 
 
Do novoroční pohody, ducha Vánoc, atmosféry lásky a tepla rodinného kruhu se pohroužíme za zvuků svátečních písní a skladeb v podání orchestru LORDS OF THE SOUND. 
Všichni přece tak milujeme tu báječnou náladu, když můžete přímo celým tělem procítit krásu toho okamžiku, kdy nás láska naplní přímo ze středu a vyzařuje až do celého světa. A hudba dokáže vytvořit takovou náladu kolikrát se Vám jen zachce! Hudba, která vychází z harmonie Vánoc, posvátnosti okamžiku i klidu srdce a duše.  
Orchestr vám daruje živý zvuk vánočních hitů a soundtracků k nejoblíbenějším vánočním filmům: "Vánoční koleda", "Doba ledová", "Polární expres", "Grinch", "Sám doma", "Waltz in a Snowstorm", "Jingle Bells", "Let is snow", "We Wish You A Merry Christmas", "Happy New Year", "Last Christmas" a dalších.