/Obraz
Obraz 2019-04-29T16:36:54+00:00
Obraz

Kongresové centrum Aldis je dostatečně vybaveno projekční technikou. Jsme připraveni realizovat projekci ve všech sálech Kongresového centra, ať už je Vaše akce školení pro malou skupinu osob nebo velký kongres.

Základem dobrého obrazu je kvalitní plátno a dostatečně výkonný dataprojektor. Používáme značková plátna čekého výrobce MW Screen spolu s plátny Da-lite.
Rozměry odpovídají velikosti jednotlivých sálů. Od nejmenších v šířce 166 cm po největší dosahující šířky 6 metrů. Plátna mají vlastní instalační závěsy a tak odpadá použití nevzhledných stojanů.

Z dataprojektorů vlastníme přístroje různých parametrů:
– Kongresové dvoulampové dataprojektory EPSON se svítivostí 10 000/7000 ANSI lm pro naše velké projekce o šířce 600/400cm.
– Dále dataprojektory EPSON se svítivostí 5200ANSI lm pro promítání na roletová plátna šířky 166-240cmv menších sálech.
Všechny typy promítají technologií LCD, mají tedy mnohem věrnější podání barev než levné dataprojektory DLP.

Ve velkých sálech máme pevné instalace kabelů VGA, extendery pro HDMI. Jsme vybaveni rozbočovači signálu HDMI i VGA, video střižnou pro projekci z několika zdrojů (notebooky, kamery), kabeláží apod.

Nabídnout Vám můžeme i LCD obrazovky s úhlopříčkou 125/107 cm včetně vysokých stojanů, náhledové monitory
s úhlopříčkou 66 cm, 43 cm, 38 cm. Pronajmout si můžete notebook, prezentéry, laserová ukazovátka a pod.

Realizujeme i přenosy obrazu např. z jednoho sálu do druhého. Spolupracujeme s profesionálními kameramany, kteří pro Vás pořídí a upraví videozáznam z Vámi konané akce.

X