/Zvuk
Zvuk 2018-04-17T11:05:52+00:00
Zvuk

Zvukový systém je kompletně propojen a řízen z centrální zvukové režie, která umožňuje digitální záznam Vaší akce, přenos zvuku do dalšího sálu nebo jiných prostor kongresového centra. Jsme schopni zřídit výstup zvukového doprovodu do Vámi používaného externího zařízení nebo pro přítomné zástupce masmédii (televizní, rozhlasové reportéry). K těmto účelům je možno využít oddělené kabiny s oknem do sálu (Velký a Malý sál).

Dle Vašich požadavků propojíme ozvučenou prezentaci z počítače se zvukovým systémem, což Vám umožní slyšitelnost v celém prostoru pořádané akce. Po konzultaci s technikem Vám můžeme v rámci možností vyjít vstříc i v nestandardních požadavcích.

Při zvučení společenských akcí na Velkém a Malém sále je pro zvukaře vyčleněný prostor. Zde jsou připraveny výstupy kabeláží tak, aby nepřekážely. Běžně ozvučujeme pěvecké sbory, dechovku, swing, folk, country a popové hudební směry, včetně half-playback pozvaných umělců. Ozvučení rockových a metalových směrů ponecháváme na kapele a jeho zvukaři s vlastní technikou. Je však možné po dohodě využít stávající prvky kabeláží a techniky.

Systém Velkého a Malého sálu je přizpůsoben i pro diskotékovou produkci, kterou si také v rámci služeb můžete objednat.

PA systémy v jednotlivých sálech jsou výkonově dostačující a kalibrované na růžový šum, včetně odposlechových cest.

Velký sál:
Reproduktorové soustavy jsou integrované do portálů a stropů, nezabírají prostor jeviště. Systém spolehlivě pokryje celý prostor sálu, včetně balkónů.

Malý sál:
Jednotlivé reproduktory jsou variabilně pohyblivé na teleskopických tyčích zavěšených ze stropu. Systém spolehlivě pokryje celý prostor sálu, včetně balkónů.

Eliščin a Jednací sál:
Reproduktorové soustavy jsou integrované do stropů. Na přání je možné spojit jednotlivé aparatury v obou sálech a vytvořit tak jeden akustický celek.
Systém je koncipovaný jako konferenční systém.

Labský sál:
Reproduktorové soustavy jsou integrované do stropu a portálu. Systém je koncipovaný jako konferenční systém.

Přednáškový sál:
Reproduktorové soustavy jsou integrované nad pódiem. Systém je koncipovaný jako konferenční systém.

ZPRACOVÁNÍ SIGNÁLU + NAHRÁVÁNÍ
Mikrofony: Sennheiser, Shure,

Režijní mixážní pulty: MIDAS, ALLEN&HEATH

Záznam a přehrávání – digitální:
1 – DIGITAL RECORDING KORG /8 nezávislých stop.
2 – Teratec Producer-Phase 88, podporované formáty – Wav, cda , Mp3.
3 – CD a USB player Numark, podporované formáty – cda , Mp3.
4 – Mini disk SONY

Záznam a přehrávání – analog: Sony, Technics-DAT

X