/Světlo
Světlo 2018-04-17T11:02:42+00:00
Světlo
Velký a Malý sál Kongresového centra ALDIS je vybaven standardní světelnou technikou staticky umístěnou převážně
na osvětlovacích lávkách. Výkony jednotlivých reflektorů jsou rozděleny na 500, 1000 a 2000W. Jsou promíchány v prostoru, aby byla zajištěna univerzálnost svícení pro různé druhy společenských, výstavních, sportovních a kulturních akcí. 
    
Ovládání světel se provádí centrálně z osvětlovacího pultu ve světelné režii, která je pro každý sál samostatná. Ovládání je technicky řešeno napětím 0-10V (neumíme protokol DMX). Lze zajistit dálkové ovládání sálových světel přímo do některých míst v sále, pokud zákazník tuto volbu upřednostňuje. 
    
Pro oživení scény (např. při tanečních vystoupeních a módních přehlídkách) je na VS možno použít inteligentní svítidla SGM – Idea Spot 575 řízené z pultu SGM – Pilot 2000, UV osvětlení sálu. Samozřejmostí je možnost použití barevných a rozptylových filtrů pro vytvoření světelné nálady, dle přání zákazníka i projekce log (při včasném dodání podkladů). 
    
Na malých sálech se běžně používá technika mobilní, která je vyčleněna i pro náročnější projekty a akce. Je vhodná k použití na scéně, tak i v ostatních prostorách k nasvícení dekorací, produktů, automobilů, rautů apod. K tomuto účelu slouží uzpůsobené úchyty, rampy, stativy pro osvětlovací techniku a tím je zajištěna bezpečnost a bezproblémový provoz těchto zařízení.
    
Spolupracujeme s externími firmami, které doplní naši stávající techniku o lasery, projektory, Házery, scanery, pyrotechnické efekty a společně jsme schopni vytvořit požadovanou show.
    
Ke každé akci přistupujeme osobně a dynamicky. Záleží na dohodě o požadavcích kladných na vzhled scény a prostor tak, aby bylo dosaženo s danou technikou co nejlepších výsledků.
X